چگونه می‌توان از طریق ایران تلنت نیروهای حرفه‌ای استخدام کرد

این فیلترها هم‌اکنون در سیستم جستجوی هوشمند وب سایت جمهوری اسلامی ایران تلنت موجود هست و شما با استعمال از آن می توانید فقط پیرو رزومه‌هایی باشید که دارنده “ کلیدواژه‌های ” متبوع شما باشند . مثلاً در‌حالتی که پیرو مدیریت فروشی میباشید که سوابق فروش شیرآلات در حوزه نفت و گاز را داشته باشد , استعمال از کلیدواژه‌هایی نظیر “ Sales ” یا این که “ Valve ” فعالیت شما‌را راحت‌تر خواهد کرد . گفتنی است کشف کردن این کلیدواژه‌ها نیز به اشراف شما بر نیازمندی‌های آن شغل مربوط است .

شایسته ترین ها را از کشور‌ایران تلنت استخدام فرمائید
۲ – گفتگو تلفنی
بعضا دیگر از داده ها از روش رای زنی تلفنی به دست میاید . نظیر توقع شخص متبوع از دستمزد دریافتی به صورت حدودی یا این که میزان فاصله محل معاش وی با کمپانی شما . طبعاً در‌این سطح هم بخش دیگری از کاندیداها حذف می شوند . نکته حائض اهمیت در‌این تراز از استخدام نیروهای کارشناس این است که برای جذب هر چه بیشتر گزینه‌های دارای ارتباط و مطلوب با حالت شغلی متبوع خویش , بایستی به نیکی قوی به فروش یا این که ارائه حالت شغلی خویش به کاندیدای مورد نظرتان باشید .

فراموش نکنید بخش اعظمی از اشخاص پیش کسوت و متخصصانی که در ایران‌تلنت رزومه دارا‌هستند , به دلیل کیفیت بالای فعالیت و تخصص خویش به هر موقعیتی جواب مثبت نخواهند بخشید و بیشتر به‌دنبال اشتغال در موقعیتی می باشند که برای آن‌ها ارزش‌های مختلفی مثل مجال یادگیری , ارتقا پست , محیط فعالیت منعطف و امروزی و توصیه مالی عالی داشته باشد .

نکته اساسی : شغل خویش را بفروشید
به این ترتیب شما در یک مذاکره تلفنی علاوه بر اینکه بایستی مطلوب بودن آن شخص برای حالت شغلی خویش را تشخیص دهید , می بایست بتوانید آن شرایط را به خیر به وی بفروشید و او‌را نسبت به وضعیت متبوع علاقمند فرمائید . در اینجا ممکن است برایتان سوال شود که فروختن شغل به چه معناست؟ یعنی بضاعت و توان به نمایش گذاشتن و تشریح کنید

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *